Головна Правила поведінки

Правила поведінки

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ВІДВІДУВАЧІВ ТРЦ «СІТІ ЦЕНТР»

 

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Територія ТРЦ є приватною власністю, у зв’язку з чим власник ТРЦ самостійно, з дотриманням принципів недоторканності приватної власності, свободи договору, сумлінності і диспозитивності визначає зміст Правил і умови присутності на території ТРЦ, відповідно до норм і положень Цивільного кодексу України.

 1.2. Правила поведінки встановлюються для всіх категорій відвідувачів з метою їх безпечної присутності на території ТРЦ, безпечної експлуатації будівлі, антитерористичної і протипожежної безпеки, а також з метою забезпечення прав і інтересів всіх осіб, які знаходяться на території ТРЦ.

1.3. При безпосередньому знаходженні на території ТРЦ відвідувачі автоматично погоджуються з цими Правилами в повному обсязі, приймають їх і зобов’язуються їх неухильно дотримуватись. У разі незгоди повністю або частково з цими Правилами, з вимогами Адміністрації ТРЦ, Служби охорони, відвідувач повинен покинути територію ТЦ.

1.4. Відвідування ТРЦ в цілому або його окремих частин може бути обмежене Адміністрацією ТРЦ шляхом: 

– визначення місць, в які доступ відвідувачів заборонений або обмежений (технічні  або підсобні приміщення, зони ведення ремонтних робіт і т.п.);

– встановлення графіку роботи ТРЦ;

– введення пропускного режиму (при надзвичайних ситуаціях);

– відмови в доступі в ТРЦ відвідувачам, які порушують Правила та норми діючого законодавства.

1.5. Відвідувач, якому відмовлено у відвідуванні ТРЦ зобов’язаний негайно покинути Територію ТРЦ  і не робити спроб проникнення на неї. Дії Служби охорони, що не відповідають, на думку Відвідувача цим Правилам та діючому законодавству, можуть бути оскаржені ним, шляхом направлення відповідної скарги на адресу Адміністрації ТРЦ. Оскарження зазначених дій не звільняє від необхідності виконання відповідних вимог Служби охорони.

 

РОЗДІЛ 2. ГРАФІК РОБОТИ ТРЦ ТА ЙОГО ОКРЕМИХ ЧАСТИН

Загальні час роботи Торгівельно-розважального центру: 10:00 – 21:00 годин.;

Спортивно-оздоровчий комплекс «SportLife»: ПН-ПТ 08:00 – 21:30; СБ-НД 09:00-21:00 годин.;

Гіпермаркет «Сільпо»: 09:00 – 22:00 годин.;

Кінотеатр «Планета КІNО IMAX»: ПН-ПТ  12:00 – 22:00; СБ-НД 10:00 – 22:00 годин.;

Розважальний комплекс (боулінг) «Papashon»: 10.00-22.00 годин.

 

РОЗДІЛ 3. ВИМОГИ ДО ПОВЕДІНКИ ВІДВІДУВАЧІВ ТРЦ

2.1. Відвідувачу на території ТРЦ категорично забороняється:

2.1.1. Палити (в т.ч. електронні пристрої для паління) поза спеціально позначених місць (окрім торгівельних маючих, на це відповідний дозвіл). Споживати наркотичні / психотропні / одурманюючі речовини (без призначення лікаря). Розпивати пиво та напої, що виготовляються на його основі, будь-яку алкогольну та спиртовмісну продукцію на Території ТРЦ (окрім території  торгівельних об’єктів, які мають на це відповідний дозвіл).

2.1.2. Перебувати на території ТРЦ в стані алкогольного сп’яніння, що ображає людську гідність і громадську мораль, а також наркотичного, токсичного сп’яніння, або під впливом психотропних речовин. Перебувати в ТРЦ без одягу, з голим торсом, або з зовнішнім виглядом, що виражає явну неповагу до оточуючих.

2.1.3. Проносити на територію ТРЦ: 

– вибухові речовини, вибухові пристрої; 

– будь-яку зброю і (або) набої до неї, боєприпаси; 

– предмети самооборони, електрошокові пристрої, механічні та автоматичні аерозольні розпилювачі всіх видів; 

– токсичні речовини;

 – колючо-ріжучі предмети;

 – піротехнічні засоби. 

Доступ на територію ТРЦ відвідувачів зі зброєю можливий тільки співробітникам правоохоронних органів, які знаходяться при виконанні своїх службових обов’язків, мають право на носіння зброї, і після пред’явлення ними співробітникам Служби охорони свого службового посвідчення, а також фіксації в спеціальному журналі персональних даних такого відвідувача (реквізитів посвідчення, дати, часу і факту пропуску такого відвідувача зі зброєю через службову необхідність).

2.1.4. Порушувати публічну безпеку і порядок, проявляти явну неповагу до інших осіб, (нецензурна лайка, образливе чіпляння до громадян і т.п.), ініціювати сварки, бійки, інші конфлікти, приймати в них участь, проявляти агресію до оточуючих, здійснювати хуліганські дії. Здійснювати інші дії, які заподіюють шкоду життю, здоров’ю або майну третіх осіб, чи створюють загрозу заподіяння такої шкоди.

2.1.5. Організовувати незаконні або несанкціоновані Адміністрацією масові заходи, в тому числі з використанням різного роду гасел, плакатів, транспарантів, приймати в них участь. Без узгодження з Адміністрацією проводити будь-якого роду маркетингові, стимулюючі, рекламні, пропагандистські, агітаційні заходи (включаючи музичні та театральні виступи), поширювати рекламну та іншу інформацію, здійснювати збір грошей, голосів, ставок, будь-яку торговельну чи іншу комерційну діяльність не узгоджену з Адміністрацією ТРЦ . Організовувати азартні ігри, і брати участь в них. Займатися бродяжництвом та (або) жебрацтвом.

2.1.6. Проводити фото та / або відео зйомку, фотосесії без дозволу Адміністрації ТРЦ.

2.1.7. Робити спроби проникнення в заборонені або в обмежені зони ТРЦ (технічні, підсобні, адміністративні приміщення, місця проведення ремонтних або будь-яких інших видів робіт) без виконання умов перебування в останніх.

2.1.8. Залишати дітей без нагляду.

2.1.9. Перебувати на Території ТЦ з тваринами, рептиліями, птахами (за винятком собак-поводирів).

2.1.10. Залишати особисті речі без нагляду. По всіх питаннях загублених або залишених особистих речей звертатись до представників Служби охорони або адміністратора ТРЦ).

2.1.11. Бігати, стрибати, підніматися по огорожах, перилах, технічних спорудах, заходити на озеленені території, зістрибувати з будь-якої висоти. Сидіти на сходах, підлогах, огорожах і тротуарах.

2.1.12. Пересуватися на роликових ковзанах, скейтбордах, велосипедах, сігвеях, гіроскутерах та інших електричних засобах пересування, окрім засобів спеціально призначених для осіб з обмеженими можливостями, по торговим приміщенням та місцям загального користування ТРЦ. 

Зберігати велосипеди в загальних зонах ТРЦ поза спеціально встановленими паркувальними зонами.

2.1.13. Заходити в туалетні кімнати під час проведення прибирання при наявності відповідних інформаційних табличок. Ходити по мокрій підлозі, облицьованій плитковим покриттям в санвузлах (для уникнення випадкового травмування).

2.1.14. Псувати майно ТРЦ або третіх осіб, здійснювати будь-якого роду незаконні зазіхання на нього. Чіпати, переміщати меблі, прикраси, ялинкові іграшки, елементи декору ТРЦ, огороджувальні елементи, рекламні стійки та інший інвентар, а також будь-яке електричне обладнання, яке не призначене для ігор і розваг.

2.1.15. Перебувати на території ТРЦ після 21 год. 00 хв. та до 10 год. 00 хв. (окрім окремих зон ТРЦ, які працюють за окремим графіком) 

Після 21 год. 00 хв. не дозволяється перебування в ТРЦ осіб, які не досягли 14 річного віку без супроводу дорослих.

2.2. Відвідувач зобов’язаний:

2.2.1. Повідомити Службу охорони про наявність при собі предметів, з якими доступ в ТРЦ відповідно до умов цих Правил заборонено, забезпечити залишення таких предметів за межами території (в особистому транспорті, в спеціально обладнаних камерах зберігання при наявності таких і т.п.).

2.2.2. На вимогу Служби охорони пред’являти до поверхового огляду великогабаритні сумки, коробки. Виконання зазначеної вимоги є однією з умов пропуску Відвідувача в ТРЦ або на його територію.

2.2.3. Дотримуватись вимог чинного законодавства України, Правил пожежної безпеки, дорожнього руху, цих Правил, вимог Адміністрації та Служби охорони ТРЦ, а також правил, які окремо встановлюються для відвідувачів орендарями ТРЦ при веденні ними господарської (комерційної) діяльності на території ТРЦ.

2.2.4. Покинути Територію ТРЦ в разі пред’явлення такої вимоги Адміністрацією та/або Служби охорони ТРЦ.

2.3. Відвідувач має право:

2.3.1. Отримувати повну інформацію про режим роботи ТРЦ, Адміністрації ТРЦ, окремих орендарів ТРЦ, щодо чинних Правил.

2.3.2. Відвідувати ТРЦ з урахуванням його режиму роботи  із дотриманням вимог цих Правил.

2.3.3. Отримувати ввічливе компетентне обслуговування від співробітників ТРЦ та персоналу орендарів ТРЦ.

У разі невідповідності поведінки співробітників ТРЦ  умовам цих Правил, відвідувач має право звертатися до Адміністрації ТРЦ для сприяння захисту його прав і інтересів у відносинах із зазначеними третіми особами. При пред’явленні конкретного опису ситуації необхідно зазначати час інциденту, опис співробітника і його конкретні дії. Адміністрація ТРЦ зобов’язується провести всебічне вивчення ситуації і вжити конкретних дієвих заходів, для вирішення конфлікту та уникнення в подальшому подібних ситуацій і випадків.